На повеќето сепак им е јасно дека Емили се фотографирала намерно за да ја промовира најновата колекција долна облека со нејзиниот потпис.

„Сакате да видите што повеќе сетови како овој? Кажете ми што сакате и ќе го направиме“, објави американската убавица, заедно со фотографијата која досега собра 1,7 милиони лајкови.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.