Како голема љубителка на модата, Џенифер Лопез издвои време за да присуствува на Миланската модна недела.

50-годишната пејачка и актерка привлекуваше погледи во розов дамски стајлинг со необичен шешир.

Комплетната комбинација доаѓа од колекцијата пролет/лето 2020 на брендот Sally LaPointe.

Лопез во Италија го задржа вниманието со уште еден стајлинг со шешир од истиот модел, но во различна боја.

e-103139″ />

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.