Косовката Агнеса Вутај, која ја претставуваше Албанија на Мис на светот во 2004 година, го одзема здивот со фотографиите кои ги објавува на Инстаграм.

Убавицата, по потекло од косовскиот град Истог, позира во прекрасна виолетова тоалета која ги истакнува нејзините интимни делови.

Агнеса е бизнисменка и заштитно лице на повеќе бренодви.

View this post on Instagram

Saturdays #weekend #vibes

A post shared by Agnesa Vuthaj (@agnesavuthaj) on


 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.