Бруклин Бекам и Никола Пелц се однесуваат како се уште да се на меден месец, иако помина скоро една година од нивната венчавка. За интимна вечера Никола решила да облече проѕирно одело под кое носела само градник и гаќички, додека на нозете носела тесни чизми со висока потпетица.

Многумина велат дека единствена цел на Никола е својата свекрва, Викторија Бекам, да ја фрли во втор план и за тоа не бира средства.

Бруклин ја поддржува и веќе во неколку наврати на родителите јасно им ставил до знаење дека сопругата му е на прво место.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.