Шокантно видео се појави на социјалните мрежи во текот на викендот на кое се гледа масовна теппачка во која учествувале десетина оскудно облечени жени.

Инцидентот се случил во Мајами каде во тек е „пролетниот распус“, настан поради кој многумина заминаа на Флорида, желни за добра забава.

Клубовите и баровите се преполни со посетители, а со оглед на тоа дека алкохол се конзумира во големи количества, има многу инциденти.

На интернет најинтересна беше тепачката во која учествуваа неколку жени, а сцената да биде уште поинтересна, повеќето беа облечени само во костими за капење.

Низа возила, вклучувајќи и автобус за журки, постојано им трубат за да престанат, но тие упорно продолжуваат да се тепаат.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.