Кристина Бучино е една од најпознатите италијански инфлуенсерки. Таа има стотици илјади обожаватели на Инстаграм кои редовно ги информира за своите активности.Но, Кристина сега е слободна па покажа колку напорно вежбала додека била затворена дома.

Времето го користеше да вежба за да остане во форма и да биде подготвена за летото кое пристигна.

 

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.