Да не знаевме дека е Заев, би се обложиле дека е некој исечок од хорор индиски филм… Коментарот е доволен, останатото слушнете го, не се објаснува.

 

Да не знаевме дека е Заев, би се обложиле дека е некој исечок од хорор индиски филм

Gepostet von Канал 3 am Montag, 18. Februar 2019

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.