Урнебесно видео кое ќе ве насме до солзи. Зоран Заев се обидува да купи билет во еден правец и да избeга од Македонија откако го смени името.

Погледнете:

Зоран Заев купува авионски билет Скопје – Њујорк

Аир Сербија: Скопје – Њујорк

Gepostet von Чао Заев am Sonntag, 31. Mai 2020

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.