Eдна од најзгодните светски манекенки Бела Хадид максимално ужива поради паузата од короната. Таа во својата вила во Лос Анџелес се испружи на душек и во прв план дојде нејзиниот задник.

Дека периодот и е погоден покажува и информацијата дека се смирила со поранешното момче кој е автор на овие провокативни фотографии на кои манекенката задоволно се смешка

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.