143 108 е бројот за да ја спасиме Ане.
Мајка на двајца палавковци кои ќе направат се за да ја спасат мама но нивните касички не се доволни❤️..
Ане пред 2 години му се спротистави на канцерот и го победи, сега има нова епизода за која сме потребни.
Во Tурција имаат лек за мама Ане но кошта 18.000 евра.
Знам дека сите заедно можеме да ја пратиме Ане во Турција. Ајде Македонијо!🙏

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.