Пејачката Северина Вучковиќ во моментов ужива во одморот во Јордан, па често објавува фотографии од егзотичното патување.

Сега се пофали дека го посетила Мртвото море, каде за прв пат проба бањање и мачкање со кал.

Пејачката во оваа прилика повторно ја покажа занесната фигура на која и завидуваат многу девојки.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.