На црвениот тепих за избор на Мис Србија се прошета и актерката Лидија Вукичевиќ во изданието во кое се појави ги привлече сите погледи.

Облече бел проѕирен чипкаст фустан, под кој јасно се оцртуваше долната облека која ја носеше. За да не и биде преладно таа понесе и бела бунда.

View this post on Instagram

😘😘😘😘👋👋👋👋👋

A post shared by Lidija Vukićević (@vukiceviclidija) on

Задоволна со своето издание, на Инстаграм објави неколку фотографии.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.