Викторија Бекам важи за строга жена која се држи до правилата. Таа пред неколку месеци се стави на строг режим и диета. Програмата предвидуваше и напорни вежби и фитнес.

Денеска резултатите се видливи и дизајнерката реши да се пофали со затегнатиот задник.Секоја чест за поранешната пејачка која има 47 години.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.