Актерката Весна Бејби Петрушевска, неодамна изјави дека е среќно заљубена, но своето момче не го покажа во јавност.

Актерката очигледно одлучи повеќе да не ја крие љубовта и на својот Инстаграм профил објави фотографија од нејзиниот сакан Зоран Ацидовски.

Весна истакна дека сега засега е многу среќна и се надева дека така ќе остане.

View this post on Instagram

🦋❤️🙏. Too shy shy Hush hush, eye to eye

A post shared by Vesna Petrusevska (@babymamarulz) onRepublika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.