Сите тие замислувале дека тоа ќе биде момент за памтење. И ќе биде, но не на начин на кој прво мислиле. Погледнете како, на прв поглед, идилично запросување, може да појде наопаку..
Дека работите не одат секогаш по план докажале и овие парови кога дошло време за запросување. Но, иако веќе сме гледале лоши ситуации за време на запросувањето, овие се апсолутно брутални.
Погледнете како тоа изгледало:

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.