Вељко Ражнатовиќ на 24 ноември ја ожени својата избраничка Богдана, а сега се пошегува на тема на брачниот живот.

Вељко и Богдана уживаат во првите брачни денови, а најновата објава на младиот боксер, предизвика лавина смеа на социјалните мрежи.

Мене туѓите жени не ме интересираат, јас и од мојата сум на*бал- пишува во објавата, а Вељко потоа го додал и следниот коментар:

Може да ја ставам и како профилна фотографија!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.