Пејачката Емина Јаховиќ сподели фотографии од својот стан, кој е луксузно уреден и декориран пред претстојните празници.

Пејачката покажа дека е подготвена за Новата година, а на нејзината маса се најдоа преубави златни детали.

Мојата пријатна маса пред Нова година, напиша Емина на социјалните мрежи, а еден детаљ под елката им остави впечаток на многумина.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.