Да го исполниме граѓанското право. Со Мама и Тато – вака актерот Тони Михајловски го искоментира денешниот изборен ден.

Тој гласал заедно со неговите родители, а на социјалните мрежи сподели фотографија со нив, на која во позадина се гледа македонското знаме.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.