Денеска се породи пејачката Тамара Тодевска и на свет го донесе синот Дарен. Таа ја објави и првата фотка со синчето на социјалните мрежи, а честитките од сите страни не стивнуваат.

– Радооооооооооост!!! Станав тетка по втор пат. Добредојде Дарен, да си здрав, среќен и насмеан форевер, те сака кека!!!! Мајка Тамара ти честитам и те сакам. Извини Мачка ама детето личи на мене, честито татооооо- напиша среќната тетка, познатата Тијана Дапчевиќ.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.