Бојана Родиќ и Мирко Шијан присуствуваа на крштевката на малиот Жељко Ражнатовиќ, а фотографиите на социјалните мрежи ги истопија срцата на нивните следбенци.

Бојана го држела синот на својата сестра Богдана во прегратка, а Мирко го галел, па некој од присутните го зебележал моментот.

Тетка и тетин – напишала Бојана на Инстаграм.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.