Маж и жена се степале за вреќа брашно пред супермаркет во Зеница, Босна и Херцеговина, јавија тамошните медиуми и ја објавија снимката од тепачката.

Како што наведува босанскиот портаол „Аваз.ба“, вработените во супермаркетот го снимиле целиот инцидент, но не е јасно дали полицијата пристигнала на местото на настанот.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.