Татјана Камерон Тајчи открила непријатни детали од приватниот живот, кој ќе потресе многумина.

Пејачката призна дека во младоста била сексуално злоставувана.

Како мајка на три сина и креативна претприемничка, секојдневно се носам со многу стрес. Низ животот се носев и со некои навистина големи работи: го изгубив мажот и татко ми поради ракот, со години се борев со депресија и психички проблеми, како тинејџерка доживеав сексуално злоставување и се борев повторно да се засакам себеси и да го повратам самопочитувањето – напиша Тајчи.

Таа почнала да крстари, а во тоа поддршка и пружа мајка и која наместо неа ги чува синовите на пејачката.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.