Вељко Ражнатовиќ објави ново видео на социјалните мрежи на кое се гледа колку ја сака својата сопруга Богдан.

Синот на Цеца и боксерот сподели видео од автомобилот на социјалните мрежи. Сопругата на Вељко возеше, а тој цело време ја држеше раката на нејзиниот образ и ја милуваше.

Видеото може да го погледнете ТУКА.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.