Денеска Марина Туцаковиќ е погребана до својот син на новите гробишта во Белград, а за време на погребот нејзиниот син го привлече целото внимание во медиумите.

Имено Милан Радуловиќ им пришол на Цеца, Саша Матиќ, Милан Калиниќ и Мина Костиќ говорејќи им да се тргнат од гробот на неговата мајка.

Причината за ова било поради тоа што тие биле многу блиски еден до друг и не држеле дистанца меѓусебно.

По ова Цеца, Саша Матиќ и Милан се завртеле и си заминале, додека пејачката Мина Костиќ останала.

Сите кои бевме таму слушнавме како им се обрати тој. Работата е што воопшто не беа близу до гробот на Туцаковиќ, Цеца во истата секунда се заврти и си замина, вели извор за српските медиуми.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.