Секој веќе знае дека по многу алкохол повеќето гости завршуваат на подот, а овој заврши на таванот.

Еден гостин беше толку весел што одлучи да премине од едниот на другиот крај на шаторот.

За неколку секунди се фати за декорацијата, а додека многумина сè уште не беа свесни што се случува, тој беше на другиот крај.

Додека некои беа воодушевени, други се плашеа да не заврши на нивните глави.

 

 

View this post on Instagram

 

NEBESKI NAROD BUKVALNO ❤ @milicakolareviic salje

A post shared by Neguj mo srbski jezik (@negujmosrbski) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.