Ретки фотографии прикажуваат семејство на кафени мечиња кои се држат за рацете и танцуваат, додека нивната мајка се релаксира зад дрво во близина.

Погледнете како изгледаат овие мечиња стари само неколку месеци, кои ги спојуваат рацете и изгледа како да танцуваат.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.