Сопругата на српскиот фудбалер Филип Ѓорѓевиќ ги освои срцата на мажите преку социјалните мрежи.

Јована на Инстаграм објави потполно гола фотографија и умешно ги сокри градите.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.