Контроверзниот Бојан Јовановски попознат како Боки 13 има широк круг на пријатели, а меѓу нив е и гатачката Сабина за која тој своевремено велеше дека е кралица, а таа го бодреше и не сакаше да слушне ниту еден збор лошо за него.

Тој е прекрасно на мамичка детенце, исто како мојот син, порача гатачката во својата емисија „Тарот со Сабина“ уште во 2008 година.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.