Шакира по подолго време се појави во јавност. Таа објави фотографија од одморот на кој смело го покажа стегнатиот задник. 43 годишната пејачка се пофали дека костимот за капење е креација од нејзин пријатели оти совршено ја покажува нејзината витка линија.

Се прашуваме само што ќе каже на ова партнерот Пике.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.