Северина Којиќ на својот инстаграм-профил објави фотографија на која позира со сопругот Игор Којиќ и на прв поглед, би се рекло дека на неа нема нешто необично.

Меѓутоа на сликата има две необични работи, првата – што Северина го покажа лицето без шминка, што е вистинска реткост, а втората е што фотографијата е снимена додека популарната двојка се возела во јавен превоз, поточно во автобус во Лесковац што е исто така раритет за естрадните ѕвезди.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.