Атрактивната српска пејачка со своите следбеници на Инстаграм сподели фотографија на позира во бел фустан, но со огромно деколте кое ѝ ги открива бујните гради.

Се разбира, за кратко време доби илјадници „лајкови“ и стотици позитивни коментари од нејзината армија машки обожаватели.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.