Вељко Ражнатовиќ се огласи на својот Инстаграм профил, па со своите следбеници сподели фотографија на која се обрати на сите луѓе кои го издале.

Имено Вељко објави фотографија, а сите се прашуваат на кого ги посвети овие зборови.

А и не би било фер кон вас да ве има помалку, напиша Вељко со објавата во која стои: Многу предавници има брате. Многу!

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.