Иако се работи за маж, ова е сензација на ниво кога жена ќе се фотографира топлес. Вака британските медиуми ги коментираат „разголените“ фотографии од принцот Хари снимени во САД. Хари, британскиот принц кој е во бегство, папараците го фотографирале гол во петокот на поло натпревар. Поточно полугол.

Коментарите беа урнебесни.

„Хари ќе мора да внимава на сите тие бурито и чипс од гуакамоли“. Ци…њата се акумулираат на оваа возраст – пишува  Дејли Меил, чии читатели.

– Време е за градник – стои во друг коментар.

Друг медиум пак се сомнева во машкоста на принцот.

„Дали Маркл го натера да дои, за последен удар за неговата машкост?

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.