Поранешната српска тенисерка Ана Ивановиќ неодамна по втор пат стана мајка, а на свет донесе момче, чие име се уште и е непознато на јавноста.

На фотографијата може да се види како Ана шета низ улиците на Чикаго заедно со штотуку родениот син, кој бил во количката.

Прошетка со моите момци – напиша Ана.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.