Јелена Карлеуша денес првпат се огласи на социјалните мрежи по погребот на својата мајка Дивна Карлеуша.

Популарната пејачка објави потресно видео составено од снимки и фотографии со мајка си, која почина на 3 март по долга и тешка борба со карциномот.

Погледнете го:

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.