Претседателот на САД, Доналд Трамп и Меланија ја прославија својата 15 годишина. И покрај сите шпекулации дека нивниот брак не функционира, сепак тие успеја да прослават толку години брак.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.