Послушајте браќа Македонци, пишува на видеото кое е снимено во Подгорица за време на полицискиот час поради коронавирусот.

Послушајте, браћо Македонци‼️
“Дали има н’ овој бели свет поубаво девојче од Македонче?” певао је пре 15 минута читав…

Posted by Василка Китановиќ on Sunday, April 19, 2020

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.