Навивач од навивачката група “Рибари” од Охрид после ракометниот меч против Прилеп, приреди спектакуларно запросување на својата девојка Елена.

На враќање од спортската сала “Билјанини извори”, тој со помош на своите другари од трибините, со бакли и песна ја запроси својата сакана.

Секако, Елена кажа “ДА”.

Погледнете:

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.