Македонската водителка на емисијата „Живот со стил“, Елена Стефановска веќе не го крие приватниот живот и одлучи на сите да им покаже во кого е вљубена.

Водителката, по повод роденденот на нејзиното момче Бојан Најдоски, објави нивна заедничка фотографија, на која се гледа дека и двајцата се среќни и заљубени.

Среќен роденден на оваа специјална личност која ми носи толку многу задоволство на моето срце. Благодарна сум на секој момент кој го минуваме заедно и посакувам нашата среќа никогаш да не заврши – напиша водителката во опис на фотографијата.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.