Љуба Пантовиќ е прогласена за фитнес модел број еден на Балканот. Таа има 41 година но многумина би рекле дека изгледа за 20.Стегнато тело е она што ја разликува од девојките од соседството.

Љуба не се срами да покаже што поседува и често објавува фотографии на Инстаграм.На нив никој не останал рамнодушен и веднаш закажуваат приватен тренинг.

Обидете се и вие да закажете.

 

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.