Српската пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ се одлучи за уникатен подарок за својот внук Жељко Ражнатовиќ.

Имено пејачката се одлучи на внукот да му подари „Радосница“, книга во која родителите ќе ги напишат сите важни моменти во животот на нивниот син.

Персонализираната книга која ја одбрала Цеца за внукот е во сина боја, а на неа изгравирано е и името на Жељко.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.