Денеска во новата емисија „Добар ден, секој ден со Искра” од новото студио на „Алфа Телевизија“ дознајте ги ексклузивно деталите за новата сезона на „Пет за Pet“ која стартува од оваа недела.

Госутна уредникот на емисијата – Стефан Кирков.

„Добар ден, секој ден со Искра” почнува во 13 часот.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.