Сексот на плажа е меѓу работите за кои може да мислиме дека се крајно романтични и возбудливи. Плажата дефинитивно создава чувство на романтика, но овој пар дефинитивно ја претера. Среде бел ден во вода имаше секс на плажата Далјан во Охрид.

Видеото на следниов линк.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.