Охриѓани ке се евакуирав у Дојран…

Сви путишта водив кон Охрид…

Gepostet von Куде Тумбу и 4 Бандере am Donnerstag, 4. Juni 2020

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.