Украинската манекенка Јана Орфева на 21 година заработува повеќе од 35 илјади евра неделно како официјална љубовница на саудискиот принц. Таа работи за фиксна плата, но постојано добива и луксузни подароци како автомобили, патувања, накит…

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @yana.orfeeva on

Како што пишува „Дејли стар“, неодамна добила и бонус на таа плата во висина од 150 илјади евра. Досега си има купено луксузни станови во Киев и Москва.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @yana.orfeeva on

Пријателите на Јана велат дека убава и добра, но и разгалена.

 

View this post on Instagram

 

He offered her the world , she said she had her own 🔗💔

A post shared by @ yana.orfeeva on

Јана е и „инстаграм сензација“. На својот профил постојано споделува детали од луксузниот живот.

 

View this post on Instagram

 

Dream team 🍔

A post shared by @ yana.orfeeva on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.