Ешли Грахам е најпознатата „кинг сајз“ манекенка.Таа реши да се разголи до гола кожа. Оваа 32 годишна девојка на овој начин сака да покаже дека нема ништо страшно ако имате некој килограм плус.

Напротив, тоа вели ја прави попривлечна кај мажите.

Па мажи, што милите?

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.