Неговиот суперхерој го спаси во моментот кога мајката влегла во собата и нашла со кармин ишарано огледало пред кое стоел нејзиниот син.
Кога го прашала кој го сторил тоа? Ова симпатично момче на генијален начин и објаснил на својата мајка како се случил овој инцидент.
„Јас не сум жими мајка, Бетмен го направи тоа“.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.