Кореанската јутјуб-ѕвезда Шин Тае Ил е познат по преносите во живо додека игра видеоигри заедно со неговите фанови.

Во четвртокот, неговите следачи му смислија казна затоа што не го освои првото место во онлајн играта Fall Guys. Како казна за овој неосвоен предизвикот тие побараа да си ги запали половите органи и да издржи пет секунди оган.

Јутјуберот се појави по долна облека, тури запалива течност и се запали. Очекувано, заврши во болница со тешки повреди и изгореници од втор степен.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.