Мика Мејер, експерт за деталите на кралското семејство и нивните протоколи, откри интересни предвидувања за второто дете на популарниот пар.

Како што пишуваат странските медиумите, Меган и Хари може наскоро да обелоденат дека ќе станат родители на нивното второ дете.

Бидејќи Мега и Хари не сакаат да прават голема разлика во годините на децата, ова вест може да е веродостојна.

За разлика од Арчи, второто дете ќе биде родено во Америка. Тоа значи дека еден ден ќе може да стане американски претседател, вели Мејер.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.