Малите но и постарите ги обожуваат Киндер чоколадите. На опаковката се смешкаше едно мало момче со неодолива насмевка. Тоа дете сега порасна во вистински маж кој ги кине срцата на девојките.

Се вика Џош Бејтсон, има британско потекло, и сака водени спортови и адреналин. Има стотици илјади обожаватели на социјалните мрежи.

Погледнете како изгледа денеска.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.